Портал міста Житомир Портал міста Житомир
на головну сторінку Портал міста Житомир

 Офіційна інформація
::. ЖИТТЯ МІСТА::. ЕКОНОМІКА МІСТА::. СПІЛКУВАННЯ
 • Міська громада
 • Громадські організації
 • Політичні партії
 • Мас-медіа
 • Міські новини
 • Бізнес-інформація
 • Підприємства міста
 • Банки
 • Бізнес-структури
 • Пропозиції для інвесторів
 • Міські оголошення
 • Робота і навчання
 • Міський форум
 • Фотогалерея
 • ::. ВІЗИТІВКА МІСТА
  ::. ГЕРБ ТА ПРАПОР
  ::. ІСТОРІЯ МІСТА
  ::. МЕР МІСТА
  Останні новиниІнвестиційний потенціал міста
  ::. ГУМАНІТАРНА СФЕРА
 • Освіта
 • Культура
 • Історичні пам'ятки
 • Спорт
 • ::. СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
 • Готелі
 • Місця відпочинку
 • Кінотеатри
 • Клуби
 • Туристичні агенції
 • Карта міста
 • Так и возник новый вид аксессуара - ремешок для часов В настоящее время производители предлагают широкий ассортимент часовых ремешков. Классическим стандартом является кожаный ремешок для часов. Существуют так же каучуковые, пластиковые, текстильные ремешки, а так же браслеты.
  Загрузка...


  Українські міста в Iнтернеті

  Українські міста в Інтернеті
  Інститут трансформації суспільства
  Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
  OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


  17.01.2022
  Озеро-кит під Житомиром – ще одна туристична локація. Координати
   Неподалік від Житомира (за три кілометри від с. Левків) у лісі знаходиться озеро-кит із дерев’яним містком до невеличкого острівця. Локація вже привернула увагу туристів, адже є цікавою навіть взимку

  14.01.2022
  Житомир:Вакциновані CoronaVac українці їздитимуть до Польщі та ЄС без карантину. Але є умова
   У Міністерстві охорони здоров’я України пояснили, за яких умов люди, які отримали щеплення проти COVID-19 вакциною CoronaVac, зможуть вільно подорожувати за кордон

  30.12.2021
  Житомир:Чому ЄС запускає нову систему дозволу на подорожі?
  Починаючи з 2023 року, Європейська комісія запровадить електронну систему авторизації поїздок у американському стилі для відвідувачів із країн , які наразі не входять до ЄС. Цим відвідувачам надано безвізовий доступ до ЄС та країн-членів Шенгенської угоди на підставі їх хорошого досвіду з питань безпеки і, таким чином, не розглядалися як загроза безпеці ЄС

  всі новини >>

  Курсы валют
  Курсы валют
  Курсы валют
  Показники виробництва зростають

  Аналізуючи промисловий потенціал міста за останній рік, Георгій Буравков відмітив позитивні тенденції розвитку основних її галузей. Щомісячний приріст виробництва, за його словами, коливався від 8 до 32%. Стабільно зростають показники добувної та обробної галузей, харчової та легкої промисловості, металургії. За січень-травень 2003р. промисловими підприємствами міста вироблено продукції на суму 300,9 млн. грн. у діючих цінах. Приріст виробництва продукції з початку року становив 20,3%, тоді як по області - 10,5%. Однак міський голова наголосив, що поруч з позитивними тенденціями у розвитку промисловості існує чимало невирішених проблем: не вдалося зупинити спад виробництва деревини та виробів із неї, продукції целюлозно-паперової промисловості, у видавничій справі; більше 50% підприємств міста й надалі залишаються збитковими; 170 житомирських підприємств заборгували своїм працівникам майже 15 млн. грн.

  Іноземні інвестиції збільшуються

  Протягом року, за словами Георгія Буравкова, прямі іноземні інвестиції збільшились на 20% і складають майже 30 млн. дол. США, або половину від загальних інвестицій в Житомирську область. Обсяг іноземних інвестицій на одного мешканця міста становить 102 дол. США при середньому по Україні - 117. Інвестиційні кошти надійшли з 25 країн світу. Найбільші інвестори - Німеччина, Італія, Словаччина.

  Ринок землі та нерухомості

  В області відбуваються приватизаційні процеси. З початку приватизації змінили форму власності 2080 об’єктів, в тому числі: 922-державної власності, 1158-комунальної власності.

  Мала приватизація в основному завершена. За період з 1992 року по 2002 рік приватизовано 376 об’єктів агропромислового комплексу із 385, які підлягають приватизації, або 97%. В переробній галузі повністю приватизовані цукрові та пивоварні заводи, м’ясопереробні підприємства та заводи продтоварів.

  Запровадження ринку землі за умови оформлення права власності на землю, в тому числі й приватної, є вирішальним для успішного реформування земельних відносин. Воно сприяє ефективному землекористуванню та проведенню робіт з охорони земель зі сторони землевласників, стабільному надходженню земельного податку до бюджету та розвитку економіки регіону в цілому.

  Правовою основою для приватизації земельних ділянок юридичними та фізичними особами є Конституція України, як акт найвищої юридичної сили, Декрет Кабінету Міністрів України від 26.12.1992р. №15-92 "Про приватизацію земельних ділянок", Указ Президента України від 12 липня 1995 року №608 "Про приватизацію та оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності", Указ Президента України від 19.01.1999р. №32/99 "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення".

  Розвиток ринку землі на сучасному етапі передбачає здійснення заходів з використанням правових і економічних важелів регулювання ринкових земельних відносин щодо прискорення приватизації земельних ділянок громадянами шляхом їх безоплатної передачі з державної до приватної власності та юридичними особами й громадянами-підприємцями шляхом купівлі-продажу (первинний ринок) і створення умов для вільного обігу земельних ділянок і прав на них (вторинний ринок).

  Розвиток легалізованого земельного ринку в області залежить від обсягів первинної приватизації земельних ділянок громадянами та юридичними особами, а також від забезпечення належного розвитку ринкової інфраструктури.

  За станом на 01.01.2003 року в області 295,6 тис.чоловік отримали сертифікати на право власності на земельну ділянку, з них 17,1 тис.одержали державні акти на право власності.

  Галузі, куди вкладені кошти іноземних інвесторів

  Регіональна інвестиційна політика

  З метою активізації інвестиційної діяльності та значного нарощування обсягів інвестицій на розвиток виробничих галузей економіки в області реалізується Програма збільшення надходжень інвестицій на період до 2005 року, затверджена розпорядженням голови облдержадміністрації від 29.05.2001р. №363. Дана Програма спрямована на поліпшення економічних, правових та організаційних умов діяльності інвесторів в області, активізацію інформаційного та організаційного забезпечення залучення інвестицій.

  Підвищенню інвестиційної привабливості Житомирщини сприяє запроваджений з 1 січня 2000р. спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку області. Останнім передбачені значні податкові та митні пільги для суб’єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти в пріоритетних галузях виробництва. Статус територій пріоритетного розвитку одержали міста Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський, а також Коростенський, Новоград-Волинський, Лугинський, Народицький, Овруцький, Олевський, Малинський, Ємільчинський і Володарсько-Волинський райони. На цих територіях розташовано 265 підприємств, які можуть працювати у пріоритетних видах економічної діяльності.

  В мережі Інтернет створено Web-сторінку територій пріоритетного розвитку, на якій розміщено нормативно-правову базу, що регулює спеціальний режим інвестування, та перелік готових до впровадження інвестиційних проектів суб’єктів підприємництва.

  Для інформування потенційних інвесторів про інвестиційні можливості регіону область систематично бере участь у всеукраїнських та міжнародних виставкових заходах та форумах, інвестиційні пропозиції суб’єктів підприємництва розповсюджуються через торговельно-економічні місії України за кордоном, засоби масової інформації для наступного доведення їх до зацікавлених осіб.

  [версія для друку]


  Міські новини   Українські міста в Інтернеті   Фотогалерея  

  © Інститут Трансформації Суспільства 1998-2022
  При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  E-mail: admin.osp@gmail.com
  TyTa